O NÁS

Ako stabilná a silná spoločnosť s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti polygrafickej produkcie pôsobíme nielen na domácom ale aj zahraničnom trhu. 

Široké portfólio našej spoločnosti zahŕňa okrem iného tašky, obaly, šanóny, darčekové balenia ako štandardnou ponukou, tak aj produkciou na mieru podľa zadaných požiadaviek. Prostredníctvom nášho e-shopu Vám ponúkame širokú škálu papierových tašiek v rôznych kategóriach a prevedeniach. Na základe narastajúceho dopytu sme pre Vás do sortimentu zaradili už aj textilné tašky. Naše dlhoročné skúsenosti, a stabilný tím ľudí nám umožňuje ponúknuť Vám produkty a služby na tej najvyššej úrovni.

Kvalita, široká ponuka produktov, profesionálne poradenstvo, grafické spracovanie, vlastná výroba a flexibilita sú tou najvyššou zárukou pre Vašu spokojnosť.

Sme tu pre Vás a naším cieľom je, aby sme Vám pomohli zviditeľniť Vaše produkty a služby, prípadne u nás nájdete vhodné balenie pre Vášho obchodného partnera alebo v súkromí pre Vašich blízkych.
Buďte aj Vy očkom v retiazke silných skúseností, kvalitných produktov a skvelých cien.

Kolektív spoločnosti.

 

Súbory cookie používame na zlepšenie vašej skúsenosti s používaním našej webovej lokality. Ďalším prehliadaním tejto webovej lokality súhlasíte s použitím súborov cookie.
Ďalšie informácie Rozumiem